.

.

2pcs/veliko 1310/1550nm Dvojno Okno 50/50 Spojka Razmerje LC/UPC nerjaveče jeklene cevi, 1x2 FBT Spojnik FBT Splitter

2pcs/veliko 1310/1550nm Dvojno Okno 50/50 Spojka Razmerje LC/UPC nerjaveče jeklene cevi, 1x2 FBT Spojnik FBT Splitter

SIT 22.88

Znesek
V obliki, dostopni naročilu


Brezplačna Dostava 1310/1550nm Dvojno Okno 50/50 Spojka Razmerje LC/UPC 1x2 FBT Spojnik FBT Splitter Funkcije Nizek Presežek Izguba Različnih Spojka Razmerje Kompaktna Velikost
Aplikacije na Dolge razdalje Telekomunikacije CATV Sistemi in Fiberoptic Senzorji Lokalno Omrežje
Uspešnost Specifikacije
Parameter Enota Vrednost, Tip Dual-Okno Spojnik(DWC) Tri-Okno Spojnik(TWC) Razred P A P A Operacijski valovna dolžina 1310 nm in 1550 1310,1490 in 1550 Operacijski pasovne širine nm 1310/1550±40 1310/1550±40 in 1490±10 Vstavljanje izgubo 50/50 d B ≤3.6 ≤3.8 ≤3.6 ≤3.8 Polarizacija Odvisna Izgubo d B ≤0.15 ≤0.2 ≤0.15 ≤0.2 Temperatura Odvisna Izgubo d B ≤0.2 Usmerjenost d B ≥55 Vrniti Izgubo d B ≥55 Obratovalna Temperatura °C -40~+85 Temperatura Skladiščenja °C -40~+85
Prevoz :
1. Smo poskrbi za pošiljko, od ponedeljka do petka. Dostava vključuje pakiranja in stroškov ravnanja.
2. To traja približno 30-40 dni (ZDA, CA, AU). V drugih državah 40-60 delovnih dni, točen čas dostave je odvisen od poštnih proces.
3. Če ne prejmete vaš zmagovalni izdelek (i) v 30 delovnih dneh, prosim, pustite sporočilo ali E-pošto, se obrnite na nas, se bomo potrudili, da reši nobenih težav z vami.
Povratne informacije :
1. Bomo samodejno pustite pozitivne povratne informacije, da je vsak kupec za dokončanje transakcije.
2. Vzdržujemo visoke standarde opravljanje 100% zadovoljstvo! Povratne informacije so za nas zelo pomemben.
3. Dobra komunikacija lahko rešiti vseh težav, če imate kakršnakoli vprašanja, prosimo, obrnite na nas, mi bo takoj rešiti težave, ki jih preživljamo
Plačilo :
1.sprejemamo Alipay ,Smo sprejeli prek varnih plačilnih procesor Depozitni.
2.Plačilo mora biti varen plačilni procesor Depozitni.
3.Če ne morete preveriti takoj po tesnem,prosimo, počakajte nekaj minut in poskusite znova Plačila mora izpolniti v roku 3 dni
4.Smo le ladja, da Alipress potrdil naslov.
Vrnitev :
1.Prizadevamo si za 100% zadovoljstvo.
2.Zagotavljamo element, ki ga kupite, je element, ki mi je opisana tukaj ,in je v stanju, v katerem je opisano.
3.Če je predmet, ki prispe in ne, kot je opisano, se obrnite na nas za vračilo predmeta for exchange.
4.Vrnitev ni mogoče sprejeti zaradi kakršnih koli drugih razlogov.
5.Prosimo, da poročilo v roku 3 dni in vrnili k nam v roku 7 dni od prejetega datum za izmenjavo.

Lastnosti

Blagovna Znamka:
jyttek
Številka Modela:
JYT-FBT1X2LU
Postavka:
1*2 FBT spojnik
Vlakna dolžina:
1 metrov
priključek:
LC/UPC
Valovna dolžina:
1310/1550nm
Spojka Razmerje:
50
is_customized:
Yes
Tudi kupci izberejo